ASTROLOGIE

Všichni jsme vstoupili do tohoto světa s maximálním potenciálem být šťastni a prožívat vše, co těší naši duši. Mnoho našich zábran jsou jen převzaté obavy, ovlivněny naší výchovou z dětství nebo vliv životního stylu, který nejsme schopni změnit.

Když člověk pochopí, že on sám je strůjcem svého osudu a vše co chce prožívat je nějaké úrovni jeho vlastní volba, může se na své cestě životem svobodněji rozhodovat. Necítí pak život jako úděl, ale spíše jako dobrodružství, ve kterém si všechny své zážitky a zkušenosti volí sám.

Dopřejte si u nás čas a prostor, nechte si vyložit horoskop a naslouchejte své duši. Jen v duši najdeme opravdové pochopení a nejlépe si uvědomíme své vnitřní potřeby. Odevzdejte se plynutí života a změnám, které jsou nevyhnutné, abyste konečně žili šťastně a svobodně. Naplňte svou duši láskou, pochopením a uzdravte své tělo i mysl, u nás, v centru péče o duši „Astro-Homeopatie, celostní terapie“.

NABÍZÍME ZPRACOVÁNÍ A VÝKLAD HOROSKOPŮ PRO POTĚŠENÍ SVÝCH BLÍZKÝCH

Chcete-li potěšit své blízké a darovat jim netradiční dárek, objednejte si výklad osobního horoskopu pro dospělé nebo děti:

  • Horoskop jako zrcadlo duše = kompletní výklad horoskopu, osobnosti člověka s popisem hlavních témat a životních výzev, se kterými se musí vypořádat, aby pochopil a přijal sám sebe. Aby si dovolil žít svůj plný potenciál v souladu se svou jedinečnou individualitou.
  • Horoskop jako zrcadlo duše dítěte = kompletní výklad horoskopu s osobní konzultací, který poslouží jako manuál pro rodiče, kteří chtějí dát svému dítěti právě to, co nejvíce potřebuje na cestě ke své seberealizaci a naplnění své jedinečnosti a individuality

Horoskopy Pardubice Horoskopy Pardubice Horoskopy Pardubice
Žaneta Čadová