Astrologie a výklad tarotových karet Pardubice

Přijměte pozvání na cestu za sebepoznáním, pochopením duše a nalezením sebe sama – svého pravého JÁ.

Astrologie

Astrologie pomůže nahlédnout na aktuální témata, se kterými se duše člověka potýká a nabízí tak prostor pro nezaujatý pohled a jedinečnou možnost pro pochopení a nalezení nové životní perspektivy a nových možností řešení životních krizí, které jsou v nejlepším zájmu jednotlivce... čtěte více

Výklad tarotových karet

Tarotové karty poskytují vhled do duše jednotlivce i do momentálního naladění člověka a naznačují, který mýtický archetyp ovlivňuje jeho chování v daném okamžiku. Výklad tarotových karet zpřístupňuje obsah nevědomí člověka, aby ho člověk mohl uchopit a nalézt pravý obsah a sdělení aktuálních... čtěte vícePosezení s astrologií a taroty

Když se opět rozzáří Slunce...

... nebo nalezneme Slunce "na konci tunelu"... Úleva, radost, nadšení - ale především uvědomění... Stíny se rozplynuly a zase máme jasno.
Jaký bude Váš rok 2016? Nechte se inspirovat konstelacemi solárního horoskopu pro letošní rok...

Těším se na Vás v Květinovém posezení...
Žaneta
mobil: 724 609 990

Těhotná ... panna

Posezení s astrologií a taroty

Proces proměny... odvaha jít svou cestou...

Marion Woodmanová v knize Těhotná panna popisuje proces této vnitřní proměny - dosažení stavu vnitřního panenství - následovně:
"Žena, která se promění ve věčnou pannu, dělá to, co dělá nikoli proto, aby se někomu zalíbila nebo aby jí někdo chválil, ani proto, aby nad někým získala moc, nýbrž pouze proto, že to, co dělá, JE PRAVDIVÉ. Taková žena je neustále otevřená novým možnostem a novému životu..."

A odvaha žít svou pravdu (jak u žen, tak i u mužů) vyžaduje odvahu hrdinskou - odvahu být osamocená (být osamocen)... Dovolit si být dlouho zakuklená, aby se v nádherných, vpravdě oživujících barvách vybarvil motýl ... Povaha naší duše...

Po čem touží Vaše duše? Jak vypadá Vaše cesta? ... Dovolíte si podívat se na svůj vnitřní svět a pustit se do hluboké proměny - zakuklit se, aby se vylíhnul okřídlený motýl?Žaneta Čadová

Posezení s astrologií a taroty - Žaneta

Jsem slovenská Maďarka... Od ukončení studia na VŠE v Praze žiji v Pardubicích... Mé děti mi ukázaly, že existuje "jiný svět". Můj život se začal ubírat úplně novým směrem a rozhodla jsem se jít cestou osobního růstu. Zúčastnila jsem se mnoha seminářů zaměřených na vědomé bytí a cestu sebeuvědomění přes rodinné konstelace, reiki, šamanismus, kurz harmonizace čaker až po astrologii a taroty... u posledních dvou cest jsem zakotvila - jsou mi nejbližší ve způsobu jak promlouvají ke mně a k mému způsobu vnímání světa. Svou cestu osobního rozvoje rozvíjím v současnosti formou studia na Akademii sociálních umění Tabor.

Rozhodla jsem se nabídnout svou cestu sebepoznání - analýzu horoskopů a výklad tarotových karet - lidem, kteří mají rovněž zájem o svůj vlastní osobní růst, mají zájem dozvědět se něco více o své životní cestě a pomoci jim k rozpoznání pravého smyslu života a životních výzev.

Hloubku citlivosti ve vnímání okolního světa mi propůjčuje Rak na ASC. Moje vzdušná kvalita s tendencí překročit svůj stín a vzlétnout k výšinám díky Slunci ve Vodnáři mně vede na cestu věčné snahy poznávat více a dobrat se smyslu života. Tato vzdušná kvalita je doplněná zemskou praktičností a duševní i tělesnou vnímavostí díky Luně v Panně... zvláště v záležitostech péče o druhé.

"ŽanDark" - archetyp Panny a Velekněžky - zemská moudrost, nebeský vhled... temnota vyléčená světlem poznání a pochopení je inspirací pro tvůrčí a plně vědomý život.

Máte zájem poznat o sobě více, naleznout smysl v leckdy složitých životních výzvách či si jenom dopřát chvilku péče o svou duši?

Volejte na tel. číslo +420 724 609 990 nebo pište e-maily na zaneta@kvetinoveposezeni.cz.

Prohlédněte si naše kartářské a astrologické zázemí

Posezení s astrologií a taroty Posezení s astrologií a taroty Posezení s astrologií a taroty Posezení s astrologií a taroty Posezení s astrologií a taroty Posezení s astrologií a taroty


Chcete se nás na něco zeptat?

Každá změna začíná u nás... darujte si radost